Nasıl Kullanılır?

bi işaret spiritüel konulara merakı olan kişilerin çok sıklıkla kullandığı bir yöntem olan ‘Evrenden Bir İşaret İstemek’ konseptini bir aplikasyonda daha ulaşılabilir yapmak amaçlı tasarlanmış bir mobil uygulamadır.

Spiritüel inanışta, tesadüf diye bir şey olmadığına inanılır. İnsanlar karar vermeye çalışırken veya duymaya/bilmeye ihtiyaç duyduğu bir sorunun yanıtını bir şekilde bulmaya çalışırken bir işaret arayışına girer. Bunu yaparken radyoda veya herhangi bir yerde çalan ‘sıradaki şarkı bana gelsin’ gibi bir işaret avına çıkabilir veya ‘şimdi şu olursa güzel bir şey olacak’, ‘bugün/bu hafta şöyle bir şey yaparsam şu olacak’ gibi söylemlerle günlük hayatımıza eğlenceli, renk katan yöntemler de arayabilir. Amacımız bu arayışı bir platform üzerinden yapmalarını sağlayarak daha keyifli bir hal almasına olanak sağlamaktır.

Bu uygulamayı tasarlarken, kullanıcıların içlerinden sormak istedikleri soruyu düşünerek ve yukarı doğru çıkan balonlara istedikleri anda basarak aradıkları cevabı yakalamalarını sağlamak amacı taşıdık.

Cevaplar için seçebilecekleri 3 kategori tasarlanmıştır.

Bu kategoriler:

  1. Şarkı (Direkt şarkıların sözlerinden yanıt bulmak ve/veya direkt çıkan şarkının kişi için taşıdığı önemle aradıkları cevapla bağlantı kurmak)
  2. Cevap Kartları (Evet, hayır ve bunun gibi birçok cümlenin çıkabileceği cevap kartları)
  3. Kendine Bi İyilik Yap! (Kullanıcının bugün kendisini daha iyi hissedebilmesi, daha güzel enerjileri kendine ve hayatına çekebilmesi icin bir takım önermeler içerir. Amaç kişinin enerjisini yükselterek aradığı işaretler karşısına çıktığında bunu fark etmesini sağlamaktır.)

Uygulamada kişisel veriler KVKK’ya uygun olarak gizlilik politikası ile korunmaktadır.